MENU MENGJESI

Kontinental

Kafe

Kapucino

Kroasant

Qumesht

Gjalp

Recel

Leng i fresket portokalli

Kos

Anglez

Veze te skuqura (sy ose omlete)

Proshute

Suxhuk

Domate

Djathe

Leng i fresket portokalli

Amerikan

Corn Flakes

Qumesht

Kek

Dy vezë (vezë sy, omletë ose të zier) pyesni kamarierin, proshutë krudo, salcice, domate, djath, croissant, corn flakes me kos dhe fruta, gjalp dhe recel te ndryshem. Shoqeruar me kafe ose kapucino dhe leng portokalli i fresket.