Menu Degustimi
Karpacio levreku ,sallat misura, kiwi dhe lemon grass
Trofte Tamare, lulelaker dhe turshi
E verdha e vezës confit, kos, brokoli dhe tartufi zi
Tortelli gjahu , krem rrenje selino , limon
Kofshe rose , krem karrote, xhinxher dhe fara luledjelli
Embëlsira sipas dëshirës
Çmimi i menusë së degustimit është 4900 Leke pa pijet