DHOMA KLASIKE

  • Krevat Dopjo
  • Minibar
  • TV Satelitor
  • Telefon
  • Ajer i kondicionuar
  • Wifi falas
  • Pamje nga kopeshti i Padam

Dhomat dopjo dhe suite ultra moderne, klasike, deluxe te Padam Boutique Hotel ne qender te qytetit ofrojne konvenience  akomodimi me klas.

TV flat screen, TV satelitore dhe shpejtesia e larte e internetit shkrihen me kualitetin e larte te arredimit modern dhe mbulesa mendafshi te shnderritshme per te krijuar nje atmosfere mikpritese.

Pavarsisht permasave te vogla, Padam Boutique Hotel nuk sakrifikon kualitetin e sherbimeve ndaj klienteve. Sherbimi yne prites shume-gjuhesh synon te ndihmoje klientet duke ju pergjigjur pyetjeve te tyre dhe marrjen e tyre ne aeroport.

Dhoma Klasike Dopjo mjaft komode me nje dizajn te brendshem modern ka gjithashtu edhe ballkon privat.

Eksperienca ne Butikun Luksoz

Misioni i Padam Boutique Hotel eshte t’i ofroje klienteve te tij nje qendrim te paharrueshem dhe t’i beje te ndihen si ne shtepine e tyre.