DHOMA DELUXE

Dhoma Deluxe eshte nje dhome me hapesire te gjere me dritare te medha dhe me nje ballkon me pamje nga kopeshti i Padam. Kjo eshte zgjedhja perfekte per kliente biznesi.

  • Krevat king size
  • 1 Sofa bed
  • Mini bar
  • Ballkon privat
  • TV Satelitor
  • Telefon
  • Ajer i kondicionuar
  • Wireless falas

Dhomat ultra moderne dopjo, klasike, deluxe dhe suite te Hotelit Padam Boutique ne qender te qytetit ofrojne te gjithe konveniencen e nevojshme me klasin e tij te akomodimit.

TV me ekran te sheshte, televizore satelitore, Wi-Fi me shpejtesi te larte,etj… shkrihen me stil me orendite moderne te nje cilesie te larte, ndricimin dhe mbulesat e mendafshit te cilat krijojne nje atmosfere te ngrohte pritese.

Pavarsisht se i vogel, Padam Boutique Hotel nuk sakrifikon cilesine e sherbimeve ndaj klienteve te tij. Sherbimi yne shume gjuhesh eshte i predispozuar te ndihmoje me informacion, te organizoje transfertat ne aeroport, te instruktoje klientet rreth gjerave qe duhet te bejne dhe atyre qe nuk duhet te bejne!

Eksperienca Luksoze e Butikut

Misioni i Padam Boutique Hotel eshte t’i ofroje klienteve te tij  nje qendrim te paharrueshem dhe t’i beje ata te ndihen si ne shtepine e tyre.