DHOMA SUITE

Dhoma Suite luksoze, elegante dhe me hapesire te gjere me tualet luksoz te pajisur me bathtub dhe dush, krevat king size dhe sofa bed.
Nga ballkoni privat me pamje nga kopeshti ju mund te shijoni aperitivet e mbremjes te pergatitura me mjeshteri nga lounge bar-i yne.

  • Krevati king size
  • 1 Sofa bed
  • Ballkon Privat
  • Mini bar
  • TV Satelitor
  • Telefon
  • Ajer i kondicionuar
  • Wi-fi falas
  • Bathtub
  • Dush

Dhomat ultra moderne dopjo, klasike, deluxe dhe suite te Hotelit Padam Boutique ne qender te qytetit ofrojne te gjithe konveniencen e nevojshme me klasin e tij te akomodimit.

TV me ekran te sheshte, televizore satelitore, Wi-Fi me shpejtesi te larte,etj… shkrihen me stil me orendite moderne te nje cilesie te larte, ndricimin dhe mbulesat e mendafshit te cilat krijojne nje atmosfere te ngrohte pritese.

Pavarsisht se i vogel, Padam Boutique Hotel nuk sakrifikon cilesine e sherbimeve ndaj klienteve te tij. Sherbimi yne shume gjuhesh eshte i predispozuar te ndihmoje me informacion, te organizoje transfertat ne aeroport, te instruktoje klientet rreth gjerave qe duhet te bejne dhe atyre qe nuk duhet te bejne!

Eksperienca Luksoze e Butikut

Misioni i Padam Boutique Hotel eshte t’i ofroje klienteve te tij  nje qendrim te paharrueshem dhe t’i beje ata te ndihen si ne shtepine e tyre.