DHOMA SUITE MAJOR

  • Krevat Dopjo
  • Mini bar
  • TV Satelitor
  • Telefon
  • Ajer i kondicionuar
  • Wifi Falas
  • Ballkon me pamje nga kopeshti i Padam.

Dhomat ultra moderne dopjo, klasike, deluxe dhe suite te Hotelit Padam Boutique ne qender te qytetit ofrojne te gjithe konveniencen e nevojshme me klasin e tij te akomodimit.

TV me ekran te sheshte, televizore satelitore, Wi-Fi me shpejtesi te larte,etj… shkrihen me stil me orendite moderne te nje cilesie te larte, ndricimin dhe mbulesat e mendafshit te cilat krijojne nje atmosfere te ngrohte pritese.

Pavarsisht se i vogel, Padam Boutique Hotel nuk sakrifikon cilesine e sherbimeve ndaj klienteve te tij. Sherbimi yne shume gjuhesh eshte i predispozuar te ndihmoje me informacion, te organizoje transfertat ne aeroport, te instruktoje klientet rreth gjerave qe duhet te bejne dhe atyre qe nuk duhet te bejne!

Dhoma Suite Mayor sjell historine e Tiranes gjate Luftes se Dyte Boterore. Ajo ka marre emrin nga Prefekti i Tiranes i asaj kohe. Stili i rafinuar me dritare te medha, oxhak mermeri dhe nje divan i jashtem ne verande me pamje nga kopeshti i Padam krijojne nje eksperience te paharrueshme.

Eksperienca Luksoze e Butikut

Misioni i Padam Boutique Hotel eshte t’i ofroje klienteve te tij  nje qendrim te paharrueshem dhe t’i beje ata te ndihen si ne shtepine e tyre.